Меню
Герої не вмирають
Банери

3 березня на Дубенщині відбулася урочиста передача Шевченківської естафети – від Дубенського району її передали Здолбунівщині. В урочистому заході взяли участь голова Здолбунівської райдержадміністрації Сергій Кондрачук, голова Дубенської райдержадміністрації Юрій Пафренюк, голова Рівненської обласної організації Національної спілки письменників України Ірина Баковецька-Рачковська, а також письменники з Дубенщини та Здолбунівщини.

 

На честь передачі естафети на Дубенщині організували низку заходів. Спочатку учасники дійства вшанували пам’ять Тараса Шевченка, поклавши квіти до пам’ятника. Згодом переглянули кілька театральних інтерпретацій літературних творів Шевченка та документальний фільм «Шевченкова дорога». Звучали цього дня і цікаві думки про творчість Кобзаря та поетичні твори наших земляків.

«Шевченківська естафета» триває на Рівненщині уже 29 років, «подорожуючи» тими районами Рівненщини, якими у 1846 році пройшов шлях Великого Кобзаря. Наступного року 30-літній ювілей унікальної естафети відзначатимуть саме на Здолбунівщині.

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій
Банери