Меню
Герої не вмирають
Банери

Працівники Здолбунівської районної бібліотеки для дітей та юнацтва організували зустріч для учасників проекту «Знай і люби свій край» з відомим істориком-краєзнавцем рідного краю Володимиром Остапуком, яка відбулася у приміщенні бібліотеки.

Володимир Панасович розповів дітям цікаві відомості про історію виникнення Здолбунова, про розвиток промисловості та освіти, культурного та релігійного життя, зростання кількості населення, що беруть початок з появою залізниці з кінця XІX століття. Розповідь супроводжувалася демонстрацією рідкісних історичних матеріалів, документами та фото.

Ця інформація стала корисною для учнів не тільки у межах підготовки до проекту «Знай і люби свій край», а й для всебічного підвищення поінформованості про історію краю та рідного міста.

По завершенню зустрічі як діти, так і їхні куратори щиро подякували Володимиру Панасовичу за розповідь.

До цієї зустрічі підготувалися і бібліотекарі. Вони підібрали прекрасну виставку друкованої літератури «Знай і люби свій край» про історію рідного краю та міста з книг, журналів, альбомів, з якою і ознайомити дітей. Натомість учні переглянули матеріали, виписали необхідні відомості, та подякували працівникам бібліотеки за інформаційну підтримку.

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій

Банери