Меню
Герої не вмирають
Банери

З 17 до 20 квітня 2019 року в м. Львів проходила відкрита першість Львівського училища фізичної культури з боксу на призи Академії боксу А. Котельника, на якій вдало виступили наші спортсмени.

У змаганнях брали участь боксери зі Львова, Запоріжжя, Чернівців, Мукачево,    Ужгорода, Луцька, Тернополя, Івано-Франківська, Одеси, Бердянська, Рівного та Здолбунова.

Здолбунівчанам вдалося вибороти дві срібні нагороди. Іван Місюкевич став срібним призером у ваговій категорії 48 кг. Андрій Вознюк у ваговій категорії  50 кг у фіналі примусив добряче похвилюватися чемпіона регіональних змагань в м. Хмельницький –  боксера з Кам’янець-Подільського. У результаті наш боксер поступився в рівному поєдинку за очками.

Щиро вітаємо наших віце-чемпіонів і бажаємо їм подальших успіхів!