Меню
Герої не вмирають
Банери

13 серпня у спеціалізованому таборі з денним перебуванням «Романтик» Здолбунівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, було весело та пізнавально.

Отримавши настанови від директора Центру Тетяни Павлової щодо поведінки у громадських місцях, малі мандрівники  вирушили в м.Рівне.

На території Рівненського обласного краєзнавчого музею юні «романтики» побачили, як відбувається реконструкція варязького човна «Дракар» датованого 810 роком. Громадські активісти Юрій Ойцюсь та Олег Петренко допомогли дітям поринути у стародавній світ варягів, відчути себе справжніми вікінгами із мечами та щитами.

Знайомство з музеєм провели екскурсоводи Інна Веденко та Інна Чернецька. У виставкових залах менші діти потрапили в музейний ліс, де спробували відгадати лісові таємниці;  завітали в далекі часи та доторкнулися до стародавніх експонатів, спробували, як колись видобували вогонь; зазирнули у чарівну скриню з цікавими речами домашнього вжитку давніх часів. Старші учасники  табору познайомилися із історією битви під Берестечком. Хлопчики пригадали хто такі козаки, який одяг і зброю вони носили.

Далі діти помандрували в міський парк Лебединка, де весело і дружно провели час.

«Романтики» повернулись додому задоволені та щасливі.

З дітьми працювали  провідні фахівці Здолбунівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Тетяна Стерник, Оксана Орещенко, Оксана Александрова, Наталія  Іванова; волонтер – медпрацівник голова Рівненського обласного і Здолбунівського районного Товариства Червоного Хреста України Марія Бєлікова.

Мандрівка відбулася за сприяння керівництва Рівненського обласного краєзнавчого музею та  Володимира Максимчука.

Анонси подій
Банери

Лютий 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Січ    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728