Меню
Герої не вмирають
Банери

На замовлення керівництва приватного підприємства «Виробничо-конструкторське об’єднання «МААНС» фахівці служби зайнятості організували професіографічну екскурсію на це підприємство для дев’ятикласників Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1.

– Виробничо-конструкторське об’єднання «МААНС» є одним із найбільших українських виробників обладнання та запчастин до с/г техніки. Хоча основний акцент МААНС робить на виготовленні обладнання до с/г техніки, компанія може запропонувати й іншу продукцію, виготовлену за індивідуальними замовленнями наших клієнтів, – розповіла HR-менеджер приватного підприємства «Виробничо-конструкторське об’єднання «МААНС» Тамара Матюх.

Тож учасникам екскурсії продемонстрували сучасне обладнання для розкрою, гнуття, штампування, термообробки, фрезерування, зварювання та шліфування металу, розповіли про актуальні професії, за якими працюють працівники на цьому підприємстві, їх специфіку роботи на робочих місцях.

У виробничих приміщеннях діти побували у токарних та фрезерувальних цехах з різними видами обладнання, мали змогу порівняти механічні та сучасні комп’ютеризовані станки, спілкувалися з працівниками підприємства про те, де вони отримали відповідну професійну освіту, побували у зварювальній дільниці та складальному цеху. Із цікавістю роздивлялися виставку продукції компанії «МААНС»: жатки, візки до жаток, запасні частини. Також учням продемонстрували поле з міні-футболу, яке розміщене на території підприємства під назвою «Футбольна Академія МААНС», на якому команди працівників мають змогу тренуватися з міні-футболу та брати участь у різноманітних змаганнях.

Цей профорієнтаційний захід підвищив поінформованість учнів про наявність сучасного підприємства з виробництва у рідному місті, про різні професії металообробки, їх актуальність нині та перспективність у майбутньому.

Анонси подій
Банери

Жовтень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Вер    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031