Меню
Герої не вмирають
Банери

З 11 по 13 грудня у місті Рівне проходив чемпіонат Рівненської області з важкої атлетики серед молоді до 23 років.

В змаганнях брали участь команди з міст Здолбунів, Березне, Костопіль, Рівне, Вараш.

Здолбунівські важкоатлети показали у своїх вагових категоріях наступні результати:

На фото: переможці, призери та тренери молодіжного чемпіонату              Рівненської області з важкої атлетики.

3 місце посів учень загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.. № 3 Постнов Денис.

2 місце завоювали учень загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.. № 4 Іванчук Данило та учень Здолбунівської гімназії Крашановський Павло.

1 місце чемпіонату вибороли учень Здолбунівської гімназії Гарбовський Лев, учень Здовбицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.. Шолудько Денис, учень загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.. № 4 Романюк Артур та учень загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.. № 5 Кулеша Ігор.

Тренуються спортсмени під керівництвом Заслуженого тренера України з важкої атлетики, майстра спорту з важкої атлетики Володимира Григоровича Гордійчука, тренера-викладача з важкої атлетики, майстра спорту України з важкої атлетики Дмитра Володимировича Марчука та тренера-викладача з важкої атлетики, майстра спорту міжнародного класу з важкої атлетики Сергія Володимировича Астахова.

Вітаємо спортсменів та їх тренерів з успішним виступом на чемпіонаті області та бажаємо подальших спортивних перемог!