Меню
Герої не вмирають
Банери

На прохання керівництва Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 фахівці служби зайнятості організували професіографічну екскурсію в приватне підприємство «Виробничо-конструкторське об’єднання «МААНС» для старшокласників.

Проводила екскурсію для дітей HR-менеджер приватного підприємства «Виробничо-конструкторське об’єднання «МААНС» Тамара Матюх. Діти дізналися про сферу діяльності підприємства, про склад працівників на підприємстві в розрізі освіти, спеціальностей та професій, про основні вимоги до працівників. У виробничих приміщеннях вони побували у токарних та фрезерувальних цехах з різними видами обладнання, мали змогу порівняти механічні та сучасні комп’ютеризовані станки, призначені для розкрою, гнуття, штампування, термообробки, фрезерування, зварювання та шліфування металу. Побували діти і у зварювальній дільниці та складальному цеху. З цікавістю роздивлялися вони виставку продукція компанії «МААНС»: жатки, візки до жаток, запасні частинами.

Завершилася екскурсія біля поля з міні-футболу, яке розміщене на території підприємства і має назву «Футбольна Академія МААНС». На цьому полі команди працівників з міні-футболу мають змогу тренуватися, проводять на ньому й різні змагання.

Цей профорієнтаційний захід дав змогу учням більше дізнатися про діяльність сучасного підприємства з виробництва у рідному місті, про актуальність різних спеціальностей, професій та перспективність їх у майбутньому.

Анонси подій
Банери

Лютий 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Січ    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728