Меню
Герої не вмирають
Банери

17 березня 2018 року в м. Костопіль відбулася відкрита першість Костопільської ДЮСШ  з важкої атлетики серед юнаків та дівчат 2002 років народження та молодших. Взяли участь у змаганнях юнаки та дівчата з міст Сарни, Здолбунів, Березне, Рівне та господарі змагань з м. Костопіль.

Вдалими стали змагання для юних важкоатлетів зі Здолбунівщини.

Золоті медалі чемпіонату вибороли: у ваговій категорії учень загальноосвітньої школи І ст. № 7  Ярослав Мудрий, учні Здолбунівської гімназії Лев Гарбовський, Павло Крашановський, Василь Устименко та Богдан Скок, учень загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 1 Максим Демчишин, учень Здовбицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Денис Шолудько та учень загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 5 Ігор Кулеша. Друге місце посів учень загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 3 Денис Постнов, третє місце – учень загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 4 Артур Романюк.

Також у загальнокомандному заліку здолбунівські важкоатлети вибороли перше місце. Спортсменів нагородили грамотами, медалями та кубком.

Вітаємо спортсменів та їх тренерів з успішними виступами.

На фото (зліва направо): перший ряд – Денис Постнов, Ярослав Мудрий, Денис Шолудько, Артур Романюк, Лев Гарбовський, тренер Дмитро Марчук; другий ряд – тренер Сергій Астахов, Василь Устименко, Павло Крашановський, Ігор Кулеша, Богдан Скок, Максим Демчишин.