Меню
Герої не вмирають
Банери

Минулі вихідні стали успішними для наших волейболісток, адже 1 та 2 грудня відбулися ігри ІІ туру обласної дитячо-юнацької волейбольної ліги серед дівчат U-14 та U-16, у яких наші дівчата здобули перемоги.

У перший день зими гравчині 2004 року народження вирушили на тур до Корця. Юні волейболістки зуміли впоратися з хвилюванням та успішно провели ігри з командами Острога та Корця. Обидві гри завершилися переконливими перемогами наших спортсменок з рахунками 2:0. У результаті здолбунівчанкам вдалося набрати 6 залікових балів, і нині вони ділять другу сходинку у групі з командою Квасилова. Тож у ІІІ турі, який проходитиме у Здолбунові, дівчата обіцяють зробити все, аби вийти у весняну частину змагань.

Натомість 2 грудня гравчині 2002 р. н та молодші вирушили у Гощу. У першій грі дівчата зіграли з командою Квасилова з рахунком 2:0. У грі з гощанською ДЮСШ здолбунівчанкам вдалося взяти гру під контроль, тож перша партія завершилася з переконливим рахунком 25:11 на їхню користь. Другу партію наші дівчата виграли з рахунком 25:14, і в результаті перемогли за партіями 2:0. Тож старші гравчині КзМП «Юність» ВК ОНІКС Здолбунів також зберігають непогані шанси на весняне продовження боротьби.

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій

Банери