Меню
Герої не вмирають
Банери

Черговий семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України відбувся у Здолбунівському районному центрі зайнятості.

Такі семінари завжди проводяться фахівцями центру зайнятості спільно з представниками Здолбунівського районного військового комісаріату з метою надання повної інформації щодо умов прийому та проходження військової служби за контрактом.

На заході з учасниками спілкувалися про один із шляхів працевлаштування: військову службу за контрактом. Заступник військового комісара, начальник відділення комплектування та призову Здолбунівського районного військового комісаріату Назарук Юрій Петрович детально ознайомив присутніх про умови відбору, підписання контрактів та фінансове забезпечення військовослужбовців військової служби за контрактом, ознайомив з наявними актуальними вакансіями (посадами) на військову службу за контрактом у військових частинах області та України. Крім цього, Юрій Петрович звернув увагу на право військовослужбовців військової служби за контактом на речове забезпечення у відповідності до визначених норм, на безкоштовне медичне та санаторне лікування у військових шпиталях, на право вступу до вищих військових навчальних закладів.

Детально ознайомитися з інформацією про проходження військової служби за контрактом безробітні центру зайнятості мають змогу на інформаційному стенді «Військова служба за контрактом», у тому числі з актуальними вакансіями різних частин Збройних Сил України, що завжди вчасно оновлюються працівниками районного військового комісаріату.

Анонси подій
Банери

Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Гру    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031