Меню
Герої не вмирають
Банери

У службі зайнятості провели презентацію Державного навчального закладу «Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту» для учнівської молоді Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4, залучивши до заходу фахівців училища та залізничних підрозділів Здолбунівщини.

Про історію навчального закладу, його технічну та матеріальну бази, перелік професій та вимоги до вступу, умови проживання та дозвілля учнів училища учасники заходу дізналися, переглянувши відеофільм «Здолбунівське ПТУЗТ». Викладачі іноземної мови Світлана Шевцова та історії Олеся Нижник з ДНЗ «Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту» поспілкувалися з учнями про їхні наміри на майбутнє, продемонстрували фотоальбоми про навчальний заклад та запросили на навчання по завершенню школи. Школярі отримали на згадку інформаційні буклети про училище та пропозиції щодо професій, які можна в ньому здобути.

Про те, де у майбутньому працевлаштовуються випускники училища, молодь поінформували представники місцевих підприємств залізничного профілю. Помічник начальника з кадрових питань ВП “Моторвагонне депо Здолбунів” Тетяна Кухарчук, помічник начальника з кадрових питань ВП “Локомотивне депо Здолбунів” Галина Бартошук та помічник начальника з кадрових питань ВП “Ремонтне вагонне депо Здолбунів” Галина Кащук розповіли про особовий склад працівників підрозділів за поділом професій, їх актуальність та важливість для того, щоб залізничний транспорт та колії були безпечними й надійними під час експлуатації для перевезення пасажирів та вантажів.

Анонси подій
Банери

Лютий 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Січ    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728