Меню
Герої не вмирають
Банери

У зв’язку з поширенням коронавірусу «COVID-19» в Україні та встановленими обмеженнями, районний територіальний центр працює в умовах запровадження карантинних заходів. Згідно наказу департаменту соціального захисту населення Рівненської облдержадміністрації від 13.03.2020 №25 «Про запобігання поширенню корона вірусної інфекції COVID-19 під час організації роботи закладів і установ системи соціального захисту населення області» в усіх відділеннях територіального центру запроваджено карантин.

Відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання територіального центру, що розташоване в с. Будераж, працює в закритому режимі, не допускаючи на свою територію сторонніх осіб. Відділення повністю забезпечене миючими та дезінфікуючими засобами, а обслуговуючий персонал захисними масками, латексними рукавичками та антисептиком для рук. Кожні дві години відбувається вологе прибирання приміщень з застосуванням дезінфікуючих засобів. Також, проводиться провітрювання приміщень. Проводиться щоденний температурний скринінг працівників відділення та підопічних. У відділенні створено запас продуктів харчування. Підопічні забезпечені повноцінними харчуванням та медичним обслуговуванням в повному обсязі.

Відділення соціальної допомоги вдома територіального центру працює в штатному режимі. Соціальні робітники надають підопічним повний спектр соціальних послуг. Всі вони забезпечені захисними масками, рукавицями, антисептиком для рук. Соціальні робітники доставляють підопічним з торгівельної мережі продукти харчування, з аптек – медикаменти. Керівництвом терцентру проведено дистанційний інструктаж з соціальними робітниками щодо виявлення симптомів захворювання на коронавірус в підопічних, які в свою чергу, зобов’язуються в разі виявлення ознак хвороби негайно інформувати сімейних лікарів та керівництво територіального центру.

Соціальні працівники, фахівці з соціальної роботи територіального центру тісно співпрацюють з відповідними органами місцевого самоврядування, соціальними інспекторами, працівниками управління соціального захисту населення проводять спільну роботу щодо виявлення одиноко проживаючих людей похилого віку, щоб в разі потреби ефективно та швидко вирішувати їх побутові проблеми.
Звертаємо вашу увагу, з метою попередження шахрайства під виглядом осіб, які представляються працівниками соціальних служб та благодійних організацій, закликаємо бути уважними та вимагати посвідчення особи. Кожен працівник нашої установи має посвідчення з кольоровим фото та печаткою установи.

У цей непростий час керівництво територіального центру звертається до громадян району, щоб у разі виникнення надзвичайної ситуації з людьми похилого віку, звертатися за наступними номерами телефонів:
Здолбунівський районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) – 03652 2-50-24.

Гарячі телефонні лінії:

-Здолбунівська районна державна адміністрація – 03652 2-56-08;

-Департамент соціального захисту населення Рівненської облдержадміністрації – 0362 633 610;

-Рівненська облдержадміністрація – 0 800 500 00 78.

Анонси подій
Банери

Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Гру    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031