Меню
Герої не вмирають
Банери

Уже п’ять років жителі Здолбунівщини мають змогу отримувати послуги у Центрі надання адміністративних послуг Здолбунівської районної державної адміністрації. ЦНАП наші земляки знають, як установу, у якій послуги можна отримати швидко та зручно. Про становлення та розвиток Центру надання адмінпослуг, котрий нині відзначає свій перший ювілей, розповіла його незмінний очільник Світлана Муляр:

– Історія нашого ЦНАП розпочалася п’ять років тому – 19 листопада 2013 року, коли перший відвідувач переступив поріг невеличкого кабінету № 114 на першому поверсі адміністративної будівлі районної ради. З 19 листопада до 31 грудня 2013 року до нас звернулося лише 18 відвідувачів.

З вересня 2014 року відбулося об’єднання дозвільного центру з ЦНАП. Тоді штат працівників зріс до 3 осіб – завідувач та 2 адміністратори. З державного бюджету було виділено 70 тис. грн. на матеріально-технічне оснащення ЦНАП, придбано оргтехніку. У 2014 році до ЦНАП звернулося 576 відвідувачів.

Цей рік став знаменним тим, що 6 листопада 2014 року відбулось урочисте відкриття нового приміщення ЦНАПу. Коштом міського бюджету було проведено капітальний ремонт приміщення по вул. Незалежності, 36, тож нині ми працюємо у просторому, сучасному та затишному приміщенні.

Тоді сюжет про урочисте відкриття центру демонстрували по місцевому телебаченню. На урочистостях з нагоди відкриття Центру були присутні тодішні перший заступник голови Рівненської ОДА Юрій Приварський, голова райдержадміністрації Олександр Бухало, заступник голови райдержадміністрації Валентина Бондарчук, секретар міської ради Валентина Капітула, посадовці, депутати районної та міської рад.Переломним для ЦНАП став 2015 рік. З початку року ми «завели» до ЦНАП послуги Держгеокадастру, а з вересня – послуги районного управління юстиції – реєстрацію речових прав на нерухоме майно. Кількість наданих послуг у 2015 році зросла до 6108, що засвідчує популярність ЦНАП.

Знаковим для нас був і 2016 рік. Адже кошти за надані адміністративні послуги з реєстрації нерухомого майна та реєстрації фізичних та юридичних осіб-підприємців з березня почали надходити до районного бюджету. Протягом року за надані послуги до районної скарбниці надійшло 202000 грн, було надано 9445 адміністративних послуг. Найбільше звернень надходило щодо питань реєстрації нерухомого майна та земельних питань.

У 2017 році кількість відвідувачів знову зросла: до ЦНАП звернулося 10353 особи, а надходження до районного бюджету становили 254000 грн.

Протягом 10 місяців 2018 року до ЦНАП звернулося 7682 осіб, надходження до районного бюджету становили 383270 грн.

 

З березня цього року у адміністратора ЦНАП можна замовити витяг з Державного земельного кадастру та отримати результат у день звернення. Станом на 1 листопада цього року до адміністратора за отриманням цієї послуги звернулося 650 осіб.

Нині ми працюємо над впровадженням послуг у сфері державної реєстрації актів цивільного стану через ЦНАП: проходимо навчання, чекаємо підключення до Державного реєстру.

Впродовж п’яти років ЦНАП працює над забезпеченням системи якісного надання адміністративних послуг, скороченням термінів та спрощенням процедур їх надання, переведенням окремих послуг в електронний формат. Загалом ЦНАП вдосконалював свою роботу відповідно до вимог чинного законодавства та створював позитивний імідж виконавчої влади. Адже основне завдання центру – надавати якісні адміністративні послуги та допомагати громадянам у тому, з чим вони звертаються.

Протягом п’яти років у ЦНАП ведеться кропітка робота з уніфікації діючого реєстру адміністративних послуг та його доповнення новими залученими послугами. Так, за період з 2013 до 2018 року кількість адміністративних послуг зросла з 24 до 58 видів.

Для зручності громадян сплату адміністративного збору за надання платних адміністративних послуг можна здійснювати безпосередньо під час прийому за допомогою POS-терміналу, який встановлений на робочому столі адміністратора. Електронні послуги можна замовити через веб-портал.

Ми щиро дякуємо всім нашим відвідувачам за довіру, пропозиції, критику, які допомагають нам стати кращими, та постійно поліпшувати якість обслуговування. Ми працюємо для вас!

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій
Банери

 Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лют    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031