Меню
Герої не вмирають
Банери

Отримання витягу про земельну ділянку – найпопулярніша послуга у сфері земельних відносин. Так, протягом 2017 року за заявами громадян у Здолбунівському ЦНАПі було видано 1304 витяги з Державного земельного кадастру, а з початку 2018 року – майже 300. 

Для зручності жителів Здолбунівщини районний ЦНАП одним з перших в області з 14 березня 2018 року розпочав формувати та видавати витяги з Державного земельного кадастру, завдяки створенню та підключенню робочого місця користувача автоматизованої системи Державного земельного кадастру. Адміністратор ЦНАПу для цього пройшов стажування та отримав доступ до системи Держгеокадастру.

Надання витягів  запроваджено  задля  зручності громадян, адже це значно зекономить час та кошти людей.  Не потрібно двічі звертатись до адміністратора, як це було раніше, за схемою: адміністратор прийняв пакет документів від заявника → передавав кадастровому реєстратору → результат послуги повертався адміністратору для видачі заявнику. Відповідно, виконання послуги займало більше часу, ніж передбачений законодавством термін в 1 день.

Відтепер  заявник може отримати документ в день звернення безпосередньо в ЦНАПі.

Із заявами на отримання витягу можуть звертатися власники, користувачі земельних ділянок та спадкоємці за запитами нотаріусів.

Вартість послуги з надання витягу з Державного земельного кадастру становить – 88 гривень. 10 коп. Всі отримані кошти спрямовуються до районного бюджету.

Увага! Витяг з ДЗК можна отримати  за умови наявності повної інформації про земельну ділянку і її власника у реєстрі. Також замовити витяг з ДЗК можна  через електронні сервіси ДЗК “публічна кадастрова карта”.

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій

Банери