Меню
Герої не вмирають
Банери

Служба зайнятості спільно з ВП «Моторвагонне депо Здолбунів», ВП «Локомотивне депо Здолбунів», ВП «Ремонтне вагонне депо Здолбунів», ДНЗ «Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту» провели профорієнтаційний захід під назвою «Залізниця, залізничні професії та залізничні навчальні заклади» для восьмикласників Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5.

З великою цікавістю учні подивилися відеофільм «Львівська залізниця» про створення та розвиток, значення та необхідність залізниці як одного з основних видів транспорту. Спілкувалися про рідне місто, яке від початку створення залізниці стало важливою точкою у цій галузі. Уже понад 145 років на території міста працівників залізниці навчають у місцевому закладі, який нині має назву ДНЗ «Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту», тут працюють виробничі підрозділи залізниці.

Під час заходу учнів ознайомили з професіями, за якими працюють у різних підрозділах залізниці, а також проінформували про ті про професії, які можна здобути у навчальному закладі. На згадку про захід його учасники отримали інформаційні буклети «Запрошуємо на навчання в залізничні навчальні заклади». До слова, у ДНЗ «Здолбунівське ВПУЗТ» 16 березня відбудеться День відкритих дверей, відвідати який запросили учасників заходу.

Під час зустрічі використовувалися відео та інформаційно-консультаційні матеріали, розроблені Регіональною філією «Львівська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця».

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подійБанериСерпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лип    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031