Меню
Герої не вмирають
Банери

Для жителів Здовбицької сільської ради Здолбунівська районна філія Рівненського обласного центру зайнятості організувала семінар «Особливості вирощування домашньої птиці в приватних умовах (утримання, годівля, лікування та профілактика хвороб), який провела Рівненська дослідницька станція епізоотології Інституту ветеринарної медицини Національної академії аграрних наук.

Лектор семінару, кандидат ветеринарних наук, старший науковий співробітник, завідувач лабораторії методів експериментально-аналітичних досліджень Дослідної станції епізоотології Інституту ветеринарної медицини Національної академії аграрних наук Сергій Катюха, детально ознайомив учасників про правила утримання, ефективний раціон годівлі, правильне проведення хіміопрофілактики, хвороби та лікування домашньої птиці в приватних умовах.

Багато садиб у сільській місцевості утримують і інших домашніх тварин. Тому не обійшлося без додаткових запитань від учасників про годівлю, лікування та профілактику хвороб для свиней та кролів. Сергій Миколайович детально та професійно відповів на численні запитання присутніх.

На згадку про захід учасники отримали від Рівненської дослідницької станції епізоотології Інституту ветеринарної медицини Національної академії аграрних наук інформаційні рекомендовані матеріали – схеми хіміопрофілактики курчат-бройлерів, профілактичних обробок свиней та лікувально-профілактичних обробок для кролів.

Анонси подій
Банери

Березень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лют    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031