Меню
Герої не вмирають
Банери

Напередодні Міжнародного дня захисту дітей фахівець центру зайнятості завітала до учнів, які відвідують табір при Здовбицькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів, з метою проведення профорієнтаційного заходу «Безмежний світ професій».

Для майбутнього людини велике значення має правильний вибір професії на початку самостійного життя. Інформованість дає змогу дитині зорієнтуватися у великій кількості професій і надати перевагу саме тій з них, яка відповідає її потребам, бажанням та здібностям.

На заході були присутні діти молодшого та середнього шкільного віку. Щоб підвищити рівень знань про світ професій, фахівець Здолбунівської районної філії Рівненського обласного центру зайнятості Надія Білоус, врахувавши особистісні якості дітей цього віку, підібрала для учнів цікаві вірші про професії, які читали діти. Також вони почули розповідь про професії торгівлі та їх знаряддя праці, розгадували загадки, кросворди та анаграми на відгадування назв професій.

Заступник з виховної роботи, педагоги та учні Здовбицької школи подякували за цікавий захід. Тепер вони чекатимуть на нову зустріч, яка відбудеться на початку нового навчального року.

Анонси подій
Банери

Лютий 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Січ    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728