Меню
Герої не вмирають
Банери

Чергова зустріч учнів 11 класу Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня № 6 та фахівців Здолбунівської районної філії Рівненського обласного центру зайнятості відбулася у приміщенні Здолбунівської центральної районної бібліотеки а метою її було проведення профорієнтаційного уроку «На порозі професійного вибору».

Начальник відділу активної підтримки безробітних Здолбунівської районної філії Рівненського обласного центру зайнятості Надія Білоус зупинилася на основних правилах та помилках при виборі професії, навчального закладу, поспілкувалася з учнями щодо пошуку роботи та сучасних вимог роботодавців до фахівця. Презентація профорієнтаційного заняття «Професії майбутнього» дуже зацікавила учнів. При перегляді слайдів діти ознайомилися з сучасними тенденціями на національному і регіональному ринках праці, професійними назвами робіт майбутнього та основними передумовами побудови успішної кар’єри. Незвичними для учасників заходу були нові назви професій майбутнього у сфері екології, медицини, робототехніки, сільського господарства, урбанізації та управління містом, які з часом будуть вживатися все частіше і частіше. Отримали учні й інформацію про навчальні заклади України, де можна здобути ці професії.

Згодом, з метою пізнання психологічних процесів особистості, Надія Степанівна провела з учнями чотири експрес-діагностики на визначення рівня прояву уваги, продуктивності запам’ятовування, стилю мислення та вольових якостей. Школярі отримали корисні поради щодо підвищення уваги, тренування пам’яті, мислення та формування волі. На завершення зустрічі діти пройшли «Психогеометричний тест» на визначення головних рис характеру та особливостей поведінки.

– Я задоволена, що мої учні отримали стільки багато корисної та нової інформації, зуміли глибше пізнати себе під час проходження тестів та використовуватимуть отримані поради для удосконалення особистісних якостей, – зазачила класний керівник 11-А класу Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня №6 Леся Миколаївна Галик, яка також була присутньою на занятті.

Анонси подій

Банери

Травень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Кві    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031