Меню
Герої не вмирають
Банери

З таким закликом звернувся до фахівців Здолбунівського районного центру зайнятості роботодавець Кухарчук Юрій Анатолійович, маючи на меті укомплектувати вакансії в магазині та кафе на території нашого району. Щоб оперативно довести інформацію до безробітних громадян про наявні вакансії 30 березня 2016 року фахівцями відділу взаємодії з роботодавцями організовано та проведено на замовлення роботодавця міні-ярмарок вакансій.012

У заході взяли участь заступник директора Оксана Шнайдер, фахівці відділів активної підтримки безробітних Вікторія Кулеша та взаємодії з роботодавцями Ольга Дмиш, фізична особа – підприємець, його адміністратори, а також 42 безробітних Здолбунівського району.

Юрій Анатолійович презентував своє підприємство, надав шукачам роботи розширену інформацію про санітарно-гігієнічні умови та безпеку праці, заробітну плату, можливості кар’єрного росту, повідомив про потребу в кадрах за такими професіями: кухар, помічник кухаря, офіціант, бармен, продавець продовольчих товарів. Не обійшов увагою питання соціальних виплат та премій, передбачених для працівників.

За результатами заходу 10 безробітних залишили свої резюме та контакті дані для подальшого ознайомлення з місцями роботи та, у разі згоди, проходження стажування. Інших шукачів роботи ознайомлено з наявними вакансіями та надано їм консультаційні послуги.

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій

Банери