Меню
Герої не вмирають
Банери

11 жовтня 2017 року на запрошення Здолбунівської райдержадміністрації та Мізоцької спеціальної школи-інтернату в гості до дітей навідалася письменниця з Києва, засновниця й кураторка дитячих проектів «Додай читання», «Тату, почитай!», «Срібна читацька Книга», спрямованих на популяризацію книги, Євгенія Пірог. Її проекти «Срібна Книга» та «Казковий гопак» визнано Національними рекордами України.

Євгенія є авторкою багатьох книжок для дітей. Серед них: «Мрії збуваються. Казкова історія, яку розповів Різдвяний Янгол», «Хлопчик Вітерець та Золота Планета», казок «Подорожі пані ТелеВежі», «Солодкі казки», «Дракошка Явдошка» та інші. Записала цикл авторських радіопрограм «Реальні Мрійники» за участі відомих письменників та митців. За сценаріями Євгенії Пірог поставлено кілька вистав. Авторка залучає дітей до активної співпраці, створивши разом з ними понад 40 казок, укладених в 13 альманахів «Блискуче перо».

Зустріч із письменницею пройшла яскраво та надовго запам’ятається дітлахам. Євгенія подарувала присутнім свої книги, кілька годин приємного спілкування і змусила усіх на деякий час забути про вік. Навіть дорослі співали та радісно плескали у долоні під ніби дитячі пісеньки!

Мрії мають властивість збуватись! Тож головне правило авторки: «мрійте щиро та посміхайтесь мрійливому світові!», – вловив для себе кожний учасник сьогоднішньої зустрічі. Наразі залишається дуже сподіватись, що найзаповітніші дитячі мрії таки здійсняться!

Анонси подій
Банери

Лютий 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Січ    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728