Меню
Герої не вмирають
Банери

Під час роботи виїзного «мобільного соціального офісу» у Мізочі, відбулася зустріч представників служби зайнятості та управління Пенсійного фонду України з педагогічним колективом Мізоцького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – ліцей» з метою надання інформаційно-консультаційних послуг.

Фахівці районної філії ознайомили учасників з умовами реєстрації та послугами служби зайнятості, у тому числі про можливість проходження перепідготовки та підвищення кваліфікації шляхом отримання ваучера для підтримання конкурентоспроможності осіб на ринку праці.

Про діюче пенсійне законодавство щодо вимог до осіб для виходу на пенсію за віком присутніх проінформувала начальник Здолбунівського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Рівненської області Світлана Жовтанюк. По завершенні виступу Світлана Миколаївна надала відповіді на багаточисленні запитання педагогів.

А для учнівської молоді ліцею були проведені профорієнтаційні заняття «Світ професій та твоє місце у ньому». Дев’ятикласники підвищили інформованість про світ професій, їх значення для людини, суспільства, вивчили поділ професій за різними напрямками, основні аспекти та помилки при виборі професії, навчального закладу, врахування особистісних рис характеру та темпераменту для обирання майбутнього.

Анонси подій
Банери

Жовтень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Вер    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031