Меню
Герої не вмирають
Банери

Напередодні свята Останнього дзвоника, голова Здолбунівської райдержадміністрації Сергій Кондрачук зустрівся з 24 педагогічними колективами шкіл району та представниками батьківських комітетів.

Ідея та необхідність зустрітися і поспілкуватися виникла на нараді з директорами освітніх закладів, яка відбулася минулого тижня 17 травня.

Під час зустрічей, голова райдержадміністрації розповів усім присутнім про цьогорічний пілотний проект підкріплений фінансовими можливостями районного бюджету. Суть проекту полягає в тому, щоб видатки на придбання матеріалів для проведення поточного ремонту (фарби, лаків, розчинників і т.д. ) у школах здійснювалися за кошти районного бюджету, а не за рахунок коштів батьків.

Кожна школа отримала фінансування в залежності від площі приміщень та кількості дітей. Загалом з районного бюджету на ці заходи передбачено 1 млн. 700 тис. грн.

Також на зустрічах було обговорено питання виконання  районних програм в сфері освіти, а семе: програма інтернетизації навчальних закладів та  програма “Обдарований учень”, які реалізовуються на Здолбунівщині другий рік поспіль. Результатом дії програми «Обдарований учень» стало перше місце Здолбунівського району серед районів Рівненщини по кількості переможців обласних олімпіад.

Обговорено також питання  температурного режиму у закладах освіти району в зимовий період, перспективи щодо харчування дітей наступного навчального року та інше.

Спілкування було двостороннім та конструктивним.

Анонси подій
Банери

Лютий 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Січ    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728