Меню
Герої не вмирають
Банери

24 лютого 2016 року на засіданні сесії районної ради сьомого скликання голова Здолбунівської райдержадміністрації Сергій Кондрачук прозвітував перед депутатами районної ради, керівниками органів місцевого самоврядування, громадськістю про здійснення райдержадміністрацією делегованих повноважень за період з лютого 2015 року по лютий 2016 року.

У своєму звіті головою райдержадміністрації було зазначено, що в звітньому періоді дії райдержадміністрації, як органу виконавчої влади, були зосереджені на вирішенні існуючих проблем, забезпеченні збалансованого економічного і соціального розвитку всіх галузей господарського комплексу району та всіх територіальних громад, залученні в економіку району інвестицій, ефективному використанні ресурсів, забезпеченні надходжень до бюджетів усіх рівнів, всебічному розвитку освіти, охорони здоров’я, культури, фізичної культури і спорту, реалізації державної політики з питань сім’ї, дітей та молоді.

Аналізуючи здобутки, отриманні в усіх сферах діяльності, головою райдержадміністрації було зауважено, що всі вони є результатом співпраці представницької та виконавчої гілок влади. Особливу увагу було зосереджено на розвиток одних із базових складових сфери матеріального виробництва в економіці району – промисловість, агропромислове виробництво, будівельна галузь.

Відзначено, що відповідно до делегованих районній державній адміністрації повноважень відпрацьовуються питання підвищення інвестиційної привабливості Здолбунівського району.

У звіті головою райдержадміністрації наголошено, що вирішенню соціально-економічних проблем населених пунктів району сприяє участь територіальних громад у реалізації проектів із залученням коштів Міжнародних фондів, Державного фонду регіонального розвитку.

Разом з тим, одним із проблемних питань, вирішення яких потребує значних фінансових вкладень, є утримання мережі автомобільних доріг, у тому числі ремонт доріг комунальної власності, підвищення рівня капітальних вкладень у різні галузі економіки району.

На завершення звіту головою райдержадміністрації зазначено, що робота райдержадміністрації і надалі буде спрямовуватись на виконання покладених завдань і, в першу чергу, на вишукування додаткових джерел доходів, забезпечення ефективного та цільового використання бюджетних коштів, проведення оптимізації мережі та штатів в усій бюджетній сфері району.

Голова райдержадміністрації Сергій Кондрачук подякував керівникам відділів, управлінь, служб, депутатському корпусу районної ради, керівникам органів місцевого самоврядування за хорошу роботу та віддану працю на благо розвитку Здолбунівського району.

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій
Банери